REFERENCE

Bytové domy

Důvod, proč si vybrat právě nás.

Zateplení domu je investice, na které se nevyplatí šetřit. Je důležité dát si záležet zejména na výběru stavební firmy a na kvalitních materiálech, jinak se poruchy mohou projevit už pár let po zateplení.

Při výběru odstínu nedoporučujeme vybírat tmavé, jako na této fotografii. V zimě za slunečného počasí omítka nasaje teplo, které sála ještě v ranních hodinách. Může dojít k poškození zateplovacího systému (praskaní fasády). Nemluvíme o podstatně vyšší ceně za 1 kg omítky.

Nedostatky při zateplení:

nesprávná instalace zateplovacích systémů
nedostatek zkušeností se zateplováním
nekvalitní materiál

Co je důležité znát před zateplováním?

jaké komponenty firma použije
kvalita tepelněizolačních materiálů
optimální volba poměr cena/výkon
Bytový dům - Sdružení HSS-SBD

Slavíková-Šafaříková, Hodonín

ZOBRAZIT VÍCE
Bytový dům

Národní 27, Hodonín

ZOBRAZIT VÍCE
Bytový dům

Olbrachta 9-11, Hodonín

ZOBRAZIT VÍCE
Bytový dům

Pánov 3132-3166, Hodonín

ZOBRAZIT VÍCE
Bytový dům

Brandlova 94, Hodonín

ZOBRAZIT VÍCE

Důležité upozornění:

Dejte si záležet na výběru zkušené realizační firmy. Přehnaná snaha ušetřit za každou cenu, může v konečném důsledku přinést finanční ztráty. Zjistěte si reference stavební firmy na podobných stavbách, jako je vaše. Kvalitní zateplení se dá provést jen s kvalitním materiálem, se zkušenými a proškolenými lidmi a s kvalitním nářadím. Dobrý a odpovědný realizátor by měl zákazníkovi poradit i vhodné řešení zateplení a doporučit spolehlivé materiály.

V současné době můžete okolo sebe pozorovat celou řadu bytových domů schovaných pod lešením a plachtami. Důvod je jednoduchý – revitalizace domu je v dnešní době velmi výhodnou investicí s vysokou mírou návratnosti. I při zvýšených cenách za energie, můžeme za topení platit méně. Vhodně zvoleným zateplením a výměnou otvorových prvků výrazně snížíme úsporu energií.

Zároveň získáme nový vzhled fasády domu a lepší tepelnou pohodu nejen v zimním období, ale i v letních měsících. Prodloužíme tak živostnost domu pro nás, ale i pro naše děti a další generace.

Podle našich praktických zkušeností je reálné při komplexní rekonstrukci docílit rychlou finanční návratnost.

A to už zato stojí, nemyslíte?